עיצוב פנים

מהו עיצוב פנים?

עיצוב פנים הוא מקצוע העוסק בנראות של חלל מסוים, שינוי ומקסום הפוטנציאל הגלום בחללים הפנימיים של המבנה תוך התחשבות בצרכים של דייריו מהחלל.

עיצוב הפנים נותן מענה לצרכים הפיזיים והנפשיים של הדיירים מהמקום בו הם מתגוררים לדוגמה מיקום וגודל החדרים השונים בבית ובחירת הצבעים וסגנון העיצוב המאפיין את החלל. העיצוב פנים הוא תחום המתייחס לכל הפרטים בחלל מהגדול ביותר ויורד לפרטי הפרטים הקטנים ביותר.

תפקידו של מעצב פנים

עבודת מעצב הפנים כוללת חלוקה מחדש של חללים בבית קיים במהלך שיפוץ או תכנון וחלוקת החדרים בבית חדש.

תפקידו של המעצב הוא לשנות ולמקסם את הפוטנציאל הקיים בחללים הפנימיים של המבנה.

 

עבודתו כוללת יצירת שינוי במראה של חלל מסוים באמצעות שימוש באלמנטים שונים כמו בחירת פלטת צבעים, אביזרים, פרטי נוי ועוד.

מעצב הפנים אחראי על עיצוב של חללים פרטיים, מבני ציבור וחללים תעשייתיים בעזרת יצירה של לוח השראה המראה על בחירת סגנון עיצובי המתאים לאופי הדיירים המתגוררים בחלל. המעצב ידע לנצל כל פינה בחלל בצורה הפרקטית והנכונה ביותר ולהפוך אותה למעוצבת וקסומה.

מעצב הפנים נדרש לחשוב על הבית כמכלול, סדרת החללים הצמודים ועיצובם באמצעות סגנון ונושא משותף, כלומר, לא כל פריטי עיצוב הפנים צריכים להיות זהים, אך הם צריכים לעבוד יחד ולהשלים זה את זה על מנת להדגיש את כל ההרכב ולעשות זאת תוך כדי התאמה מלאה לתקציב, לסגנון החיים ולדרישת הלקוח.

מתי פונים למעצב פנים?

כאשר אתם עומדים לפני מעמד חתימת חוזה לרכישת דירת קבלן מומלץ לפנות למעצב לפני שלב החתימה ובכך לחסוך כסף רב בכל הנוגע לשינויי דיירים בתכניות קבלן.

אם אתם עומדים לפני מעבר לבית קיים מומלץ לפנות אל מעצבת על מנת להתאים את הבית לצרכים, לדרישות ולרצונות שלכם מהמקום בו אתם הולכים לגור.

רוצים לרענן או לשפץ את הבית בו אתם גרים? פניה אלינו יכולה בהחלט גם לחסוך לכם כסף רב וגם להביא לשינויים גדולים בחלל.

אם אתם רוצים בית מעוצב בצורה מקצועית ונכונה מומלץ לפנות אלינו מהסיבה שאנו משלבים התבוננות רחבה וחשיבה גלובלית אך מתרכזים גם בפרטים הקטנים ביותר ובמיקומם.

נשמח לעזור לכם בכל שאלה